Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.
Online banner Baltics_ LITHUANIA

 


 

 

Friso® Gold 2

Sveiki, aš Pranas Vasiliauskas, 4 vaikų (berniuko ir 3 mergaičių) tėvas. „Frisco“ produktus pirkau visiems savo vaikams. Šį mišinį mums rekomendavo vaikų gydytojas, jis puikiai prisideda prie mūsų šeimos gerovės....

Pranas Vasiliauskas

Pirmieji žingsniai

Friso® Gold 2

  • Pieno mišinys kūdikiams nuo 6 mėn.
    Šiai svarbiai pradžiai Friso® Gold 2 aprūpins jūsų kūdiko vystymuisi reikalingomis maistingomis medžiagomis. Mišinio sudėtyje yra dokozaheksaeno rūgšties (DHR), arachidono rūgšties (ARR), geležies, seleno, nukleotidų ir taurino.

Ką sako kitos mamos