Pereiti į pagrindinį turinį
Open field with cows and a windmill in the background

Apie mus

 
 
 

Sukurta gamtos

cow1

Mūsų ūkiai

Aukščiausios kokybės pienas yra pagrindas pieno mišinio, turinčio daug maistingųjų medžiagų, gamybai. Friso bendrovė įkurta Olandijoje.  Mūsų produktų gamybai pienas tiekiamas tik iš bendrovei priklausančių ūkių. Virš 14000 mūsų bendrovės ūkių ir daugiau kaip 140 metų pieno gamybos patirtis sukuria tobulą aplinką gaminti aukščiausios kokybės pieną. Mes ypač rūpinamės visais ūkininkavimo aspektais, tarp jų net dirvos kokybe. Kaip žinia, dirva yra esminis dalykas nulemiantis gerą karvių pašaro kokybę. O tai yra svarbiausia gaminant aukščiausios kokybės pieną, turtingą natūralių maistingųjų medžiagų. 

Grynaveislės karvės, prižiūrimos lyg šeimos nariai

Karvės turi nepaprastą gamtos dovaną. Geriausią pašarą jos perdirba į maistingą aukštos kokybės pieną. Kuo sveikesnės karvės, tuo geresnis pienas. Auginame tik grynaveisles karves, kurios duoda aukščiausios kokybės  pieną. Ganydamosi lauke, karvės kvėpuoja grynu oru ir daug juda. Ūkininkai vadina jas vardais, tarsi jos būtų šeimos nariai. Jie rūpinasi kiekviena karve kaip savo šeima. Unikalus elektroninis antkaklis ir žymuo padeda stebėti kiekvienos karvės sveikatos būklę. Mūsų ūkininkai tokią priežiūrą derinandami su šiuolaikinėmis technologijomis, seka karvės duodamo pieno kokybę ir gali kiekvienai karvei pritaikyti tinkamą priežiūrą ir pašarą. 

cow2

cow3

Pieno gamybos patirtis, perduodama iš kartos į kartą

Pienas - natūralus produktas, todėl gamtos nepaskubinsi. Natūralaus pieno, turtingo maistingųjų medžiagų, gamybai reikia daug atidumo ir pasiaukojimo. Tokia kasdienė veikla kiaurus metus - ne tik darbas, bet ir pašaukimas. Mūsų ūkiuose darbuojasi visi ūkininkų šeimos nariai, jie didžiuojasi, galėdami perduoti iš kartos į kartą sukauptą Olandijos pieno ūkių patirtį. Ir perduodama tik geriausia patirtis. Šią patirtį derindami su šiuolaikinių technologijų melžimo ir kontrolės sistemomis, ūkininkai augina sveikas karves, duodančias labai kokybišką pieną. Jie suvokia ūkininkavimą  kaip vientisumą su gamta. Jaučia didžiulę atsakomybę ir žino, kad tik  gerbdami aplinką ir darniai darbuodamiesi su gamta galės gaminti aukščiausios kokybės pieną ne tik dabar, bet ir daugeliui būsimų kartų. 

Patobulinta mokslo

science_img14

Išsaugant gamtos gėrybes

Mūsų Olandijos ūkiuose gamindami aukštos kokybės pieną, turtingą natūralių maistingųjų medžiagų, mes užtikriname, kad tas vertingąsias medžiagas gausite ir jūs. Mūsų bendrovė garsėja sukauptomis žiniomis ir ilgamete patirtimi pieno gamybos srityje. Mes maistingais pieno produktais kasdien aprūpiname milijonus žmonių daugiau nei 100 pasaulio šalių. Daugiau nei 500 mūsų mokslininkų tyrinėja natūralias pieno maistingąsias medžiagas ir piemno poveikį. Per daugelį metų jie sukūrė specialią technologiją, kuri kiekviename gamybos etape švelniai jį apdoroja ir išsaugo pieno maistingąsias medžiagas pieno mišinyje. Tai įmanoma, nes mes kontroliuojame visas proceso stadijas nuo ūkių iki gamyklos. Aukštos kokybės pienas į gamyklą patenka tiesiai iš ūkių ir švelniai perdirbamas išsaugant vertingas natūralias pieno savybes mišinyje, suteikiant visa kas vertingiausia jūsų kūdikiui.

Kokybė yra Nr.1

Kad aukštos kokybės natūraliame piene išliktų maistingosios medžiagos, reikia  specialių kokybės kontrolės metodų.  Nors Friso gamybos ir pakuočių įranga atitinka visus tarptautinius ir europietiškos kokybės standartus, turime žengti dar vieną žingsnį. Taigi, mes pradedame nuo žaliavos. Mes gaminame savo pieną Olandijoje. Mūsų bendrovei  priklauso  daugiau nei 14000 ūkių, o pasišventę ūkininkai rūpinasi kiekvienos karvės sveikatą ir būklę. Karvės šeriamos labai kokybišku pašaru, o ilgalaikę olandų pieno gamybos patirtį derindami su šiuolaikinių technologijų melžimo ir stebėjimo sistemomis, ūkininkai užtikrina aukščiausią pieno kokybę. Visas procesas vyksta Olandijoje. Todėl visi  Friso produktai  100% gaminami ir pakuojami Olandijoje. Kontroliuojame kiekvieną gamybos etapą, todėl mes galime atsekti kiekvieno Friso pieno mišinio pakuotės kelią nuo pradžios iki pabaigos. 

science_img22

Jūs ir jūsų vaikas

youandchild_canuse2

Jūs ir jūsų vaikas

Friso tiki, kad geriausias jūsų vaiko mokytojas - patirtis. Kuo ji didesnė, tuo geriau vaikas vystosi. Tad Friso nori, kad vaikai būtų sveiki ir stiprūs. Turėdami nuosavus ūkius Nyderlanduose, augindami grynaveisles karves ir rūpindamiesi jomis kaip savo šeimos nariais, derindami ilgalaikę darbščių ūkininkų pieno gamybos patirtį su šiuolaikinių technologijų melžimo ir stebėjimo sistemomis, diegdami specialią švelnią pieno perdirbimo technologiją, kontroliuodami kokybę nuo pradžios iki pabaigos, patikiname, kad kiekvienoje Friso pakuotėje išsaugotos visos pieno maistingosios medžiagos, reikalingos jūsų vaikui. Būdami sveiki ir stiprūs, vaikai įgis daugiau patirties kartu su jumis.

Friso. Stiprus ir sveikas. Per gamtą ir mokslą.

Mūsų pieno istorija

Gamta ir mokslas

Mūsų pieno istorija

Gamta ir mokslas

Akivaizdu, kad kiekvienas pieno lašas sukurtas iš to kas geriausia gamtoje ir moksle.

From Grass to Glass.  Friso

FrieslandCampina

FrieslandCampina N.V.– yra tarptautinė viena didžiausių pieno žaliavos ir  pieno produktų gamintojų ir pardavėjų. Bendrovei priklauso apie 15000 kooperatyvų ūkių ( Olandijoje, Vokietijoje ir Belgjoje), kurie tiekia mums savo ūkių pieną. Skonis, sveikata ir patikimumas - tai pagrindinės mūsų charakteristikos. Bendrovėje dirba 19000 žmonių, jie pasiskirstč 100 gamybos ir pardavimo vietovių 25 pasaulio šalyse, įmonės pelnas siekia 9,6 bilijono eurų 2011 m.

FrieslandCampina įmonėje yra keturios verslo grupės: pieno produktai Europoje, pieno produktai pasaulyje, sūris ir sviestas bei žaliavos. Produktų krepšelis apima pieną ir jo produktus, pieno mišinius ir jų koncentratus, pieno gėrimus, jogurtus, desertus,kremus, grietinėlę kavai, kūdikių ir vaikų maistelį, sūrį, sviestą ir žaliavas. 
Žinomiausi prekiniai ženklai yra Campina, Chocomel, Completa, Dutch Lady, Frisian Flag, Foremost, Betagen, Friesche Vlag, Fruttis, Fristi, Vifit, Landliebe, Milli, Mona, Optimel, Optiwell, Puddis, Pöttyös, Fruttis, NoyNoy, Peak, Rainbow, Yazoo, Appelsientje, DubbelFrisss, CoolBest, Debic, Frico, Milner, Buttergold, Valess, DMV, Kievit, Domo, Creamy Creation ir Nutrifeed.