Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip gaminamas NOVAS Signature Milk?

"Friso® Gold", pagamintas iš "NOVAS™ Signature Milk".

Natūraliai mažos molekulės, turinčios sklandžią struktūrą.

"Friso® Gold" dabar su aukštos kokybės "NOVAS™ Signature Milk", pagamintu ir pagamintu Olandijoje. Su natūraliai mažomis molekulėmis ir minkšta struktūra bei be pridėtinės sacharozės, ją lengva virškinti, kad jūsų vaikas būtų stipresnis iš vidaus.

NOVAS™ - Nyderlandų patirties pieno moksle parašas

Aukštos kokybės pienas iš mūsų ūkių Olandijoje. Daugiau nei 150 metų mūsų patirtis pieno srityje naudojama kuriant idealią maistinę aplinką aukštos kokybės pienui gaminti.

Specialiai atrinktos aukščiausios kokybės karvės

Mūsų aukščiausios kokybės karves kruopščiai ir specialiai atrenka mūsų ūkininkai, atsižvelgdami į jų sveikatą, pieno kokybę ir pieno sudėtį. Naudodami jutiklius ant kaklo, mūsų ūkininkai kasdien stebi kiekvienos karvės sveikatą: kiek žingsnių jie nuėjo, kiek laiko gulėjo ir kiek maisto suvartojo. Taip mūsų ūkininkai gauna aukštos kokybės NOVAS™ firminį pieną.

Aukščiausios kokybės karvės, individualizuotas maitinimas

Mūsų ūkininkai maitina kiekvieną karvę pagal jos fiziologinę būklę, analizuodami jos pieno makroelementų sudėtį, atitinkančią karvės mitybos poreikius. Tai subalansuota ir individualizuota mityba kiekvienai karvei (į kurią įeina rugių žolė ir mūsų ūkiuose auginami kukurūzai), kurią išsamiai paruošė mūsų ūkininkai. Visas šis paruošimas, kad galėtume gaminti aukštos kokybės NOVAS™ Signature pieną.

Aukštos kokybės NOVAS™ firminis pienas

NOVAS™ Signature Milk savybės natūraliai mažos molekulės ir sklandi struktūra skatina gerą virškinimą. Geras virškinimas skatina pagrindinių maistinių medžiagų įsisavinimą ir visą naudą, kurią jie suteikia augimui ir vystymuisi.