Pereiti į pagrindinį turinį

Kodėl Friso

Friso® NOVAS™ Signature Milk - aukštos kokybės pieno mišinys

Olandų pieninė: Mūsų pieno mišinių aukso standartas

Olandiškas pienas nuo seno garsėja savo išskirtine kokybe. Dėl vešlių ūkių ganyklų ir klimato ši šalis idealiai tinka pienininkystei. Šie ūkiai vaidina svarbų vaidmenį Europos pieno rinkoje ir yra vertinami visame pasaulyje. NOVAS™ pieno mišiniai gaminami Nyderlanduose iš aukštos kokybės pieno, gaunamo iš mūsų nuosavų ūkių, todėl juose gausu svarbiausių maistinių medžiagų, jie išlieka švieži ir atitinka aukštus kokybės standartus. kurie yra olandiško pieno sinonimas.

"Friso® Gold", pagamintas iš NOVAS™ Signature pieno

Natūraliai mažos molekulės, pasižyminčios minkšta struktūra

Mūsų nauja ir patobulinta "Friso® Gold" formulė gauta iš NOVAS™ Signature pieno, išgauto ir pagaminto Nyderlanduose. Joje nėra pridėtinės sacharozės ar kvapiųjų medžiagų. Be to, dėl natūraliai mažų molekulių ir minkštos jų struktūros, pieno mišinys lengvai virškinama ir lengviau pasisavinamos pagrindinės maistinės medžiagos, kad jūsų vaikas būtų stiprus viduje.

Nyderlandų pieno pramonė: Daugiau nei 150 metų patirties pieno sektoriuje

Remdamiesi savo didžiule patirtimi ir žiniomis, sukauptomis per 150 metų pienininkystės srityje, galime sukurti idealią maitinančią aplinką aukštos kokybės pienui gaminti.

Specialiai atrinktos aukščiausios kokybės karvės

Kiekvienas mūsų aukščiausios kokybės importuojamų pieno mišinių lašas prasideda nuo mūsų karvių, kurias ūkininkai kruopščiai atrenka pagal jų sveikatą, pieno kokybę ir jo sudėtį. Naudodami kaklo jutiklius, mūsų ūkininkai atidžiai stebi kiekvienos karvės sveikatą, sekdami jos kasdienę veiklą, pavyzdžiui, nueitus žingsnius, poilsio laikotarpius ir suvartotą maistą. Šis išsamus procesas leidžia mūsų ūkininkams optimizuoti kiekvienos karvės gerovę, o tai yra svarbiausia siekiant nuolat gaminti aukštos kokybės NOVAS™ Signature pieną.

Individualūs pašarai, pritaikyti kiekvienos karvės mitybos poreikiams

Mūsų ūkininkai kruopščiai ruošia pašarus kiekvienai karvei, atsižvelgdami į jų fiziologinę būklę, analizuoja jų pieno makroelementų sudėtį, kad patenkintų jų mitybos poreikius. Kiekviena karvė gauna subalansuotą ir individualiai pritaikytą racioną, į kurį įeina mūsų ūkiuose užauginta rugių žolė ir kukurūzai. Visi šie kruopštūs paruošiamieji darbai atliekami tam, kad galėtume nuolat gaminti aukštos kokybės NOVAS™ Signature pieną. Tai viena iš daugelio savybių, dėl kurių NOVAS™ Signature Milk išsiskiria Europos pieno mišinių segmente.

Sužinokite "Friso" pasirinkimo pranašumus

Be pridėtinės sacharozės
Jūsų vaikui naudingų natūralių maistinių medžiagų gerumas be pridėtinės sacharozės.

Be pridėtinių skonių
Maistingas ir lengvas skonis. Specialiai sukurta taip, kad atskleistų natūralų pieno skonį be pridėtinių kvapiųjų medžiagų.

Hermetiškas
Hermetiškas apsauginis dangtelis. Lengviau ir švariau. Šviežias ir kruopštus patiekimas kiekvieną kartą.