Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.
Your child and natural body resistance

Jūsų mažylis ir natūrali organizmo apsauga

Jūsų mažylis ir natūrali organizmo apsauga

Pirmieji jūsų vaikučio gyvenimo metai – tai lyg nepakartojama įdomi kelionė: nuo susipažinimo su kietu maistu, dantų dygimo, bandymo ropoti iki kalbėjimo pradžios – visi mažylio gyvenimo įvykiai suteikia jam gausybę naujų, naudingų potyrių. Jūsų vaikas turi būti sveikas, kad galėtų tinkamai augti ir vystytis. Gera sveikata dažnai prasideda nuo sveiko žarnyno.

Sveikas žarnynas apsaugo mažylį nuo įvairių ligų ir negalavimų, ypatingai nuo tipinių šio amžiaus vaikų susirgimų: viduriavimo ir vidurių užkietėjimo. Jeigu vaiko imuninė sistema stipri, ji gamina antikūnius, kurie suteikia natūralią apsaugą nuo ligų sukėlėjų. Friso® Gold 3 padeda padidinti gerųjų bakterijų kiekį, kurios tampa papildomu ir labai būtinu faktoriumi stiprios imuninės sistemos formavimui.

Stebėkite, kad jūsų mažylis laikytųsi higienos taisyklių, tačiau nepergyvenkite dėl nesmarkių negalavimų: neretai susidūrimas su  tam tikrų rūšių bakterijomis, virusais padeda sustiprinti imuninę sistemą, kuri yra būtina tam, kad jūsų mažylis galėtų saugiai tyrinėti pasaulį ir liktų sveikas bei linksmas.