Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.
2

2 metai - Patarimai mamoms

PATARIMAI MAMOMS

Skirkite savo vaikui dėmesį ir nuraminkite jį

Labai svarbu skirti savo vaikui dėmesį ir jį nuraminti, tada jis žinos, kad jūs visada būsite šalia. Tai suteiks jam pasitikėjimo savarankiškai ką nors atrasti ir įveikti nepažįstamas kliūtis.

 

Padėkite savo vaikui susidoroti su išsiskyrimu

Netrukus jūsų mažylis turės būti vienas svetimoje aplinkoje ir bus atskirtas nuo jūsų ilgesniam laikui. Visada jį patikinite, kad ateisite jo paiimti, ir nors jis gali neigiamai sureaguoti į tai, kad jūsų nėra šalia, jam bus aišku kad jūs visada grįšite pas jį.