Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.
Should pregnant mothers watch TV

1 trimestras - Patarimai

PATARIMAI

Rūpinkitės sveikata ir mityba:

Miegokite ne mažiau kaip aštuonias valandas, nerūkykite, keiskite mitybos įpročius, kruopščiai rinkitės, ką valgote. Daugiavaisio nėštumo pradžioje organizmas greitai reaguoja į tokią būseną jau penktą-septintą savaitės dieną gali būti prarandamas apetitas, pykina. Tada mėginkite valgyti dažnai, bet mažomis porcijomis. Prieš valgį plaukite rankas, kad išvengtumėte  virškinimo problemų ir nereikėtų vartoti vaistų.

Patikrinkite, ar saugi jus supanti aplinka:

Atkreipkite dėmesį į darbo aplinką, patikrinkite, ar namie negresia koks pavojus: ar yra daiktų, už kurių lengva užkliūti ir suklupti, ar galima paslysti vonioje, ant lygių grindų ir kilimų.

Mankšta:

Per nėštumą didėjant svoriui, mankšta gali sumažinti ar palengvinti kojų nuovargį ir juosmens sunkumo pojūtį. Svarbiausia mankštinti sąnarius ir raumenis, tada atpalaiduosite strėnų, dubens raumenis ir pasiruošite sklandžiam gimdymui.