Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.
2

1 metai - Patarimai mamoms

PATARIMAI MAMOMS

Nesijaudinkite

Vienų metų mažyliui lavėja nepriklausomybės jausmas, jis gali tikrinti jūsų reakciją į jo veiksmus.  Gali tyčia ką nors iškrėsti, pavyzdžiui, išmėtyti savo žaislus arba padaryti  tai, kas gali būti jam pavojinga. Ramiai pasakykite jam  “ne ” ir paaiškinkite , kodėl jis neturėtų to daryti. 

 

Skatinkite vaiką tyrinėti  ir būti smalsiam

Kai jūsų vaikas užduoda klausimus, stenkitės kuo geriau į juos atsakyti ir aiškinti  labai paprastais žodžiais. Grokite dainas, dainuokite ir šokite kartu su juo, kad tobulėtų jo kalba. Išmokykite jį draugauti su savo bendraamžiais, kad jis mokėtų bendrauti ne tik su savo šeimos nariais.