Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.
trimester 2

2 trimestras - Kūdikio raida

KŪDIKIO RAIDA

6 mėnesių vaisius maždaug 27 centimetrų ilgio, sveria apie 660 g. Jūsų artimiesiems priglaudus ausį prie pilvo, jie gali išgirsti kūdikio širdies plakimą!

Pamažu formuojasi kūdikio stuburas, kūnelis vystosi proporcingai, todėl jis atrodo liesesnis.

Dabar vystosi jo klausos, skonio ir lytėjimo pojūčiai. Jis girdi jūsų širdies širdies dūžius, reaguoja į garsus anapus motinos gimdos. Jis taip pat skiria saldžius ir karčius skonius, reaguoja į jūsų prisilietimus sutraukdamas raumenis, pasukdamas galvytę ir gniauždamas kumštelius.