Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.
Patarimai, kaip pasirinkti tinkamą mišinuką jūsų vaikui

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamą mišinuką jūsų vaikui

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir nuo ko pradėti? Išdėstome viską lengviau suprantamomis dalimis, jums ir jūsų vaikui.
Pasikonsultuokite su vaikų gydytoju

1. Pasikonsultuokite su vaikų gydytoju

Motinos pienas yra visuomet geriausia jūsų vaikui, tačiau jeigu ieškote, kuo galėtumėte papildyti žindymą, pasikonsultuokite su vaikų gydytoju ir leiskite gydytojui parekomenduoti galimus sprendimus, atsižvelgiant į jūsų vaiko mitybos poreikius, jums nerimą keliančius klausimus bei atsižvelgiant į rinkoje esančią pasirinkimų įvairovę. Su vaikų gydytoju taip pat naudinga pasitarti norint pakeisti mišinuką.

Geri dalykai

2. Geri dalykai

Neišsigąskite sudėtingų terminų, kaip prebiotikai, probiotikai, DHR ir ARR riebalų rūgštys - tai yra patys geriausi dalykai, kurių reikia kiekvienam sveikam kūdikiui. Probiotikai kovoja su žalingomis bakterijomis jūsų kūdikio žarnyne, o prebiotikai skatina gerųjų bakterijų dauginimąsi. DHR ir ARR yra svarbūs elementai jūsų vaiko smegenų bei regėjimo vystymuisi (iki trejų metų amžiaus).