Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.
Your child and natural body resistance

Nuo 6 mėnesių - Patarimai mamoms

PATARIMAI MAMOMS

Kaip susidoroti su  išsiskyrimo nerimu

Jūs vis dar esate savo vaikui svarbiausias žmogus, besirūpinantis juo, todėl natūralu, kad jums išnykus iš jo akiračio, mažylis sunerims. Tiesą sakant, tai, kad vaikas nerimauja, išsiskyręs su jumis, yra sveika jo reakcija. Žemiau pateikiami keli patarimai, padėsiantys sumažinti vaiko nerimą, kai jūsų nėra šalia:

– Iš ankso supažindinkite savo vaiką su patikimu globėju ir pratinkite mažylį pabūti be jūsų. Tas globėjas gali būti jūsų giminaitis arba auklė, besirūpinantis vaiku jūsų namuose, kai vėl pradėsite dirbti.

– Jūsų išsiskyrimai su vaiku turi būti neilgi. Tai gali būti sunku, bet atsispirkite savo vaiko kūkčiojimams, viliojantiems jus grįžti nuo durų. Žinodamas, kad puolate prie jo, vos jis pravirksta, kitą kartą verks ilgiau ir labiau.

– Niekada neišeikite neatsisveikinusi. Išsėlinus slapta, mažylis pradės nepasikliauti jumis. Todėl trumpai atsisveikinkite, linksmai pamodama jam ranka. Tada vaikas supras, kad mama ramiai jus palieka patikimose rankose.