Pereiti į pagrindinį turinį
ezgif

4 priežastys, kodėl kūdikis pabunda naktį

Jeigu jūsų kūdikis pabunda vidury nakties, jūs nesate vieninteliai tėveliai, kurie turi su tuo susitaikyti. Pateikiame 4 galimas priežastis, kodėl jūsų kūdikis pabunda naktį.

1. Jūsų kūdikiui nepatogu

Kambaryje gali būti per šilta ar per šalta jūsų kūdikiui. Arba oras kambaryje gali būti per sausas, o tai veikia jūsų kūdikio nosytės gleivinę. Kambario temperatūra turėtų būti tinkama, kambarys tylus ir pritemdytas. Jūsų kūdikio antklodėlė turėtų būti lengva, minkšta ir sausa. Paskatinkite jūsų kūdikį pasisioti prieš einant į lovą ir įsitikinkite, kad jūsų vaikas neturi kirminų.

2. Jūsų vaikas per daug susijaudinęs

Jūsų vaikas gali būti vis dar įsiaudrinęs po aktyvių žaidimų ir negali užmigti. Leiskite vaikeliui nurimti 0,5 - 1 valandą iki miego laiko. Žaidimų laiko ištęsimas ir žaidimai prieš pat miegą gali lemti, kad jūsų vaikeliui bus sunku užmigti. Taip pat, pasistenkite nežiūrėti trilerių kartu su vaikeliu, neskaitykite baisių istorijų ir neduokite naujų žaislų prieš pat miegą.

3. Nedarykite prielaidų, kad jūsų kūdikis yra alkanas

Daugelis mamų mano, kad jeigu jų vaikelis verkia vidury nakties, vadinasi, jis yra alkanas, ir nusprendžia pamaitinti. Tai, iš tiesų, gali būti netiesa. Prieš maitindamos pirmiausia pamėginkite išsiaiškinti, kas galėtų neraminti jūsų kūdikį , nes nenorite išmokyti vaikelio tikėtis būti pamaitintam kiekvieną kartą pabudus naktį.

4. Jūsų vaikelis sunkiai virškina

Sunkus virškinimas ar permaitinimas gali paskatinti nereguliarų jūsų vaikelio miegą. Pasistenkite nemaitinti kūdikio prieš pat miegą. Galite duoti kūdikiui šiek tiek pieno prieš jam ar jai užmiegant, tačiau jei norite pamaitinti koše, makaronais ar kitu sunkesniu maistu, pasistenkite tai daryti bent 2-3 valandas prieš miegą.