Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.

Friso® Gold 3

3 Etapas. Vaikų nuo 1 metų maitinimas

Jaunasis tyrinėtojas

Friso® Gold 3

3 Etapas. Vaikų nuo 1 metų maitinimas

  • Pieno mišinys vaikams nuo 1 metų ir vyresniems
    Fizinė bei psichinė raida labai svarbi vaiko gebėjimų pažinti pasaulį ugdymui. Friso® Gold 3 - specialus pieno gėrimas, tenkinantis augančio vaiko mitybos reikmes. Jame yra vertingų stiprinančių vaiką maistingųjų medžiagų: probiotikų, VOCs, dokozaheksaeno rūgšties (DHR), arachidono rūgšties (ARR), geležies, seleno, nukleotidų ir taurino.

MITYBA

Vitaminas A:
Svarbus normaliam regėjimo vystymuisi.

Vitaminas C:
Gerina geležies įsisavinimą ir svarbus normaliai imunininės sistemos funkcijai.

Selenas:
Svarbus normaliai imunininės sistemos funkcijai.

Kalcis ir vitaminas D:
Reikalingi normaliam vaikų augimui ir kaulų vystymuisi.

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Mano vaikas turi vidurių užkietėjimą. Ar galima skiesti mišinuką su vandeniu?

    Ne, nei motinos pieno, nei pieno mišinio skiesti nereikėtų, kad vaikas gautų pakankamai maistinių medžiagų. Geriau tarp maitinimų vaikui duoti gerti vandens.

Ką sako kitos mamos