Pereiti į pagrindinį turinį
Svarbi informacija!
Motinos pienas - geriausias maistas kūdikiui, jo sveikam augimui ir vystymuisi. Sveika žindyvės mityba užtikrina gerą, kokybišką pieną ir tinkamą žindymą. Maitinimas iš buteliuko ar per ankstyvas papildomo maisto įvedimas gali sumažinti kūdikio norą žįsti krūtį. Esant žindymo sunkumams, prieš pradėdami maitinti pieno mišiniu, būtinai pasitarkite su gydytoju, įvertinkite socialines ir finansines galimybes. Ypatingai svarbu kruopščiai laikytis visų nurodytų pieno mišinių ar papildomo maisto naudojimo, ruošimo ir saugojimo instrukcijų, nes jų nesilaikymas gali sutrikdyti kūdikio sveikatą.
Online banner Baltics_ LITHUANIA

 


 

 

Friso® Gold 3

3 Etapas. Vaikų nuo 1 metų maitinimas

Sveiki, aš Pranas Vasiliauskas, 4 vaikų (berniuko ir 3 mergaičių) tėvas. „Frisco“ produktus pirkau visiems savo vaikams. Šį mišinį mums rekomendavo vaikų gydytojas, jis puikiai prisideda prie mūsų šeimos gerovės....

Pranas Vasiliauskas

Jaunasis tyrinėtojas

Friso® Gold 3

3 Etapas. Vaikų nuo 1 metų maitinimas

  • Pieno mišinys vaikams nuo 1 metų ir vyresniems
    Fizinė bei psichinė raida labai svarbi vaiko gebėjimų pažinti pasaulį ugdymui. Friso® Gold 3 - specialus pieno gėrimas, tenkinantis augančio vaiko mitybos reikmes. Jame yra vertingų stiprinančių vaiką maistingųjų medžiagų: probiotikų, VOCs, dokozaheksaeno rūgšties (DHR), arachidono rūgšties (ARR), geležies, seleno, nukleotidų ir taurino.

Ką sako kitos mamos